Воркшоп: «Адвокація.Права дітей та їх можливості»

Привіт друзі! 🤭
 
Протягом вересня в рамках проєкту «Безпечні школи в центральній Украіні» фасилітаторами ГО «Істок» здійснена плідна робота разом з усіма Комітетами безпеки цільових шкіл. Проведено воркшопи на тему "Адвокація" з метою ознайомити дітей розуміти, відстоювати та реалізувати свої права, зробити навчання безпечнішим.
 
На воркшопах розглянули різні аспекти адвокації, дізналися багато нового про методи захисту, вивчили приклади успішних кейсів, та відкрили для себе, які права викладені у Конвенції ООН.
 
Склад вчителів комітету безпеки школи, повідомили дітям: "Ви - справжні «адвокати» і захисники прав, і ми віримо, що ви будете використовувати свої нові знання для досягнення справедливості та покращення життя в нашому закладі" - сказали з великим захопленням та надією на майбутнє.
Проєкт «Безпечні школи в Центральній Україні» реалізується ГО «Істок» в партнерстві з міжнародною неурядовою гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.
 
    

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"