ОГОЛОШЕННЯ Громадська організація «Істок» – оголошує конкурсні торги на закупівлю обладнання для закладівдошкільної освіти.

Від 22.11.2023р.

             

ОГОЛОШЕННЯ

 

Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю обладнання для закладівдошкільної освіти. 

 

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля необхідна в рамках реалізації проєкту «Відповідь освіти в Україні: безпечне навчання в Київській області» DECсуб-договір № 17679 від 15 вересня 2023 року з Представництвом Сейв зе Чілдрен Інтернешил в Україні.

Назва предмета закупівлі

 

Закупівля обладнання для закладів дошкільної освіти відповідно до переліку, що наведені у Додатку 1.

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

 

Термін постачання: відповідно до Заявки Замовника, але не пізніше 19.01.2024 року.

Місце доставки: м.Київ, вул.Тарасівська, 33/2

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

         Обов’язкові технічні вимоги до постачальника послуг:

Вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурізакупівлі на рівних умовах.
Валютою тендерної пропозиції є національна валюта Замовникагривня.
У разі якщо Учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий Учасник зазначає ціну пропозиції в електроннійсистемі закупівель у валютігривня.
Учасник визначає ціни на товари, роботи, послуги, які вінпропонує поставити, надати, виконати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.
Під час проведення процедур закупівель усі документи, щоготуються Замовником, викладаються українською мовою.
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, щомають відношення до тендерної пропозиції та складаютьсябезпосередньо учасником, викладаються українськоюмовою.
У разі надання документів, складених мовою іншою, ніжукраїнська мова, такі документи повинні супроводжуватисяперекладом українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або завірений нотаріально, на розсуд учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

 

 

 

 

Склад конкурсної пропозиції

 

Копія Статуту або іншого установчого документу, з відміткою про державну реєстрацію.
Копія відомостей з ЄДРПОУ (для юридичних осіб).
Копія свідоцтва або копія Витягу про реєстрацію платникаподатку на додану вартість,  копія свідоцтва або копіяВитягу про право сплати єдиного податку, копія довідки про взяття на облік платника податку.
Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб).
Копія паспорту (для фізичних осіб).
Документ, яким визначено право підпису договорівкерівником/уповноваженою особою (виписка з протоколу зборів засновників або його копія, копія наказу про призначення, копія паспорту керівника, довіреність або іншідокументи).

для фізичної особи, у тому числі фізичної особи-підприємця: не вимагається.

Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, який отриманий в поточному році до дати оголошення даноїзакупівлі .
Розрахунок Договірної Ціни.

 

Посадова особа Організатора:

Перетятько Світлана Миколаївна - фахівець із закупівель

Тел. 097-023-46-75       Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Правила оформлення у конкурсної пропозиціїучасника.

 

1. Учасники мають подавати офіційні пропозиції у конверті завізованому підписом та печаткою учасника особисто абопоштою або кур’єром за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а оф4, з 10-00 до 16-00 за київським часом в робочі дні. Або на електрону пошту.
2. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїйпропозиції несе Учасник.
4. Конкурсна пропозиція Учасника має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркірований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованогоознайомлення із змістом конверту до настання датирозкриття організацією тендерних пропозицій.
5. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття тендерних пропозицій, такі тендерні пропозиції розглядатися не будуть.
6. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиціїучасник погоджується з наступним:

Учасник ознайомлений з Кодексом поведінкипостачальників.
Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасниківконкурсних торгів забороняється.
У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
Замовник має право з власної ініціативи або у разі усуненняпорушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансовогоконтролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарженнявнести зміни до тендерної документації. У разі внесеннязмін до тендерної документації строк для поданнятендерних пропозицій продовжується замовником.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій відучасників «28» листопада 2023 року до 16.00 за київськимчасом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів:

      Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом іззатвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогамдо предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьомуОголошенні.

      З відібраних тендерних пропозицій Комітетом іззатвердження закупівлі Організатора конкурсних торгівобирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку пропозицію, оголошується переможцемконкурсних торгів.

      Визначення переможця даної процедури закупівлівідбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендернихпропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях.

      Результати процедури закупівлі буде повідомлено всімучасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішенняпро визначення переможця шляхом надіслання відповіднихповідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою абоелектронною поштою, або мобільним зв’язком.

Додаток 1

до закупівлі обладнання для закладів дошкільної освіти

 

Технічні, якісні та кількісні характеристики товарів закупівлі:

Найменування

Зображення

Кіл-ть, шт.

1

Сухий басейн 1.5х1.5 м.

8

2

Модульний набірЧастокіл

8

3

Гойдалка “Хрестоподібна”1.2х1.2 м.

8

4

Модульний куточокТрансформер

16

5

Конструктор Будівельник 2