Інклюзивно-ресурсні центри які дозволить покращити доступ до освіти та розвитку дітей з особливими освітніми

У вересні-грудні 2023 року громадська організація «Істок» здійснила закупівлю спеціалізованого реабілітаційного та корекційного обладнання для інклюзивно-ресурсних центрів Боярської, Гостомельської, Дмитрівської, Великодимерської та Бучанської громад Київської області та облаштувала інклюзивний клас у Великодимерському ліцеї.

Інклюзивно-ресурсні центри, які суттєво постраждали від війни на півночі Київщини, було облаштовано обладнанням, яке дозволить покращити доступ дітей з особливими освітніми

потребами та інвалідністю до новітніх методик діагностики, реабілітації, корекції і підтримки.

У межах психосоціальної підтримки до тренінгів та занять було залучено 165 батьків, які мають дітей з ООП, 250 спеціалістів ІРЦ, викладачів, асистентів з інклюзії та 200 дітей з громад Київської області.

Довідково:

У Київській області працює 55 інклюзивно-ресурсних центрів та дві філії, з них – 4 ІРЦ створено у 2023 році (Калинівська громада Фастівського району, Дмитрівська, Гребінківська та Димерська громади). Всі центри відновили роботу.

У 2023 році інклюзивно-ресурсними центрами проведено 4724 комплексні оцінювання, постійно проводять індивідуальні заняття для дітей з особливими освітніми потребамита консультації для батьків.

Обладнання передано у межах проєкту «Відновлення спроможності громад Київської та Чернігівської областей забезпечити доступ до психологічної та соціальної підтримки, реабілітації та доступності

дітям з інвалідністю, які зазнали наслідків війни», який реалізувала ГО «Істок» за підтримки UNDP у межах проєкту «Сприяння безпеці людей в Україні шляхом реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Уряду Японії.

 

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

#ГромадськаОрганізаціяІсток #ПРООНвУкраїні #здоров’я #UNDP

 

    

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"