Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з розробки веб-сайту.

(23.08.2024)

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля необхідна в рамках реалізації проєкту «Покращення добробуту та стійкості постраждалих дітей і громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психічного здоров'я та психосоціальної підтримки» суб-договір № 18197 від 01 січня 2024 року з Представництвом Сейв зе Чілдрен Інтернешил в Україні

 

Назва предмета закупівлі

Назва предмету закупівлі – Послуги з розробки веб-сайту (відповідно до Технічного завдання (ТЗ), що є невід’ємною частиною цього Оголошення).

            Строк виконання робіт - не пізніше 70 календарних днів з моменту підписання Договору

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

          Обов’язкові технічні вимоги до постачальника послуг:

  • Вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.
  • Валютою тендерної пропозиції є національна валюта Замовника – гривня.
  • У разі якщо Учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий Учасник зазначає ціну пропозиції в електронній системі закупівель у валюті – гривня.
  • Учасник визначає ціни на роботи/послуги, які він пропонує виконати/надати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.
  • Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою.
  • Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
  • У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або завірений нотаріально, на розсуд учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

 

СКЛАД КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

  • Комерційна пропозиція або цінова пропозиція, або у формі рахунку-фактури тощо.
  • Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, який отриманий в поточному році.
  • Копія свідоцтва або копія Витягу про право сплати єдиного податку, копія довідки про взяття на облік платника податку (учасник не повинен бути платником податку на додану вартість).
  • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб).
  • Копія паспорту (для фізичних осіб).
  • Документ, яким визначено право підпису договорів керівником/уповноваженою особою (виписка з протоколу зборів засновників або його копія, копія наказу про призначення, копія паспорту керівника, довіреність або інші документи); для фізичної особи, у тому числі фізичної особи-підприємця: не вимагається
  • Безготівковий рахунок

 

Посадова особа Організатора, уповноважена здійснювати зв'язок із постачальниками:

Климець Ганна Олегівна, фахівець із закупівель

тел. 067-319-19-65, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ У КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА.

  1. Учасники мають подавати офіційні пропозиції одним із зручних способів:

- у конверті завізованому підписом та печаткою учасника особисто або поштою або кур’єром за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а оф.4, з 10-00 до 16-00 за київським часом в робочі дні.

- на електрону пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

  1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  2. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе Учасник.
  3. Конкурсна пропозиція Учасника має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркірований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із змістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
  4. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття тендерних пропозицій, такі тендерні пропозиції розглядатися не будуть.
  5. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників.
  • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється.
  • У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
  • Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників «30» серпня 2024 року до 14:00 за київським часом.

 

МЕТОДИКА ОБРАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ:

       Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні.

       З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

       Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях.

       Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою, або мобільним зв’язком.

Додаток 1

до закупівлі послуг з розробки веб-сайту

 

 

Технічне завдання на розробку Web-сайту ГО «ІСТОК»

Зміст

  1. Регламент співпраці сторін
  2. Терміни та скорочення
  3. Цілі розробки програмного продукту
  4. Технічний опис завдань до виконання
  5. Додатки до Технічного завдання

 

1.                 Регламент співпраці сторін

 

  1. Роботи по розробці (доопрацюванні) програмного продукту будуть проведені відповідно до завдань, описаних в даному документі. Будь-які зміни завдань, після погодження та підписання Т.З., під час проведення робіт, затверджуються і приймаються в роботу Виконавцем тільки при досягненні взаємної згоди між сторонами-учасниками з питань зміни завдань, і зазначаються у додатках до технічного завдання. У свою чергу Виконавець зобов'язується виконати всі роботи відповідно до описаних в даному документі завдань. Винятком може бути ситуація, коли виконати певне завдання не дозволяє функціонал програмного продукту, наявного у Замовника, або обраного ним.

 

  1. У разі зміни або поповнення Замовником списку завдань до реалізації, термін здачі проекту може бути переглянутий і змінений, про що Виконавець зобов'язується своєчасно повідомляти Замовника. Збільшення термінів реалізації проекту з огляду на збільшення кількості завдань, або ускладнення їх, може бути причиною для виставлення додаткових рахунків на оплату (якщо сторони не домовилися про інше).

 

  1. Даний документ, а також всі матеріали, що згадуються у ньому, являють собою конфіденційну інформацію. Виконавець зобов’язується не розголошувати дану інформацію третім сторонам, без попередньої згоди на те від Замовника.

 

  1. Якщо Замовник звертається до Виконавця із проханням роз’яснити регламент роботи із певним, конкретним функціоналом програмного продукту більше 2-х разів, Виконавець, в цілях економії часу обох сторін, може створити інструкцію для певного, конкретного функціоналу у зручному для Замовника форматі на вибір (текст, фото, відео, аудіо).

 

  1. Перенесення програмного продукту на хостинг Замовника та передача доступів по проекту відбуваються лише після виконання фінансових зобов’язань Замовником перед Виконавцем у повній мірі.

 

  1. Після передачі доступів по проекту, Замовник має 10 робочих днів для перевірки функціоналу та дизайну програмного продукту на відповідність поставленим завданням. У випадку знаходження помилок, або відсутності певного функціоналу, який був описаний у затвердженому сторонами-учасниками технічному завданні, Замовник має можливість звернутися до Виконавця (в обличчі менеджера проекту) у письмрвій формі (за допомогою email-листа, чи повідомлення у месенджері) із вимогою допрацювати відповідний функціонал чи дизайн продукту. В іншому випадку, проект вважається прийнятим, а зобов’язання сторін виконаними.

 

  1. Усі матеріали, що потрібні чи можуть бути потрібні для наповнення сайту (фото, відео, тексти, і т.п.), розміщуються самим Замовником на сайті, після прийому проекту. Виконавець в свою чергу зобов’язується надати Замовнику інструкцію по роботі із адміністративною панеллю сайту (в тому числі, по наповненні сайту інформацією), але лише після закінчення робіт по проекту, та підтвердження Замовником прийняття проекту.

 

2.            Терміни та скорочення

 

“Замовник” – сторона, що замовляє послуги про розробці або зміні програмного продукту.

“Виконавець” - сторона, що надає послуги по розробці або зміні програмного продукту.

“Домен”, “Доменне ім’я” - символьне ім’я, що служить для ідентифікації областей — одиниць адміністративної автономії в мережі Інтернет. Також, адреса сайту, що присвоєна йому (наприклад, www.google.com.ua).

“Хостинг” - послуга, що включає надання дискового простору, підключення до мережі та інших ресурсів для розміщення фізичної інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі (наприклад, Internet).

“Доступи” - дані для авторизації користувача на сайті, в адміністративній панелі сайту, на хостингу чи сервері, і т. п.

“Авторизація” - підтвердження особи користувача та прав, якими він володіє у системі.

“Кросс-браузерність” - властивість веб-сайту відображатися та функціонувати у різних веб-браузерах однаково.

“Браузер” - програмне забезпечення для комп'ютера або іншого електронного пристрою, як правило, під'єднаного до Інтернету, що дає можливість користувачеві взаємодіяти з текстом, малюнками або іншою інформацією на гіпертекстовій веб-сторінці (наприклад: Google Chrome).

“Шапка”, “Хедер” - верхній Блок на сайті. Зазвичай єдиний для всіх сторінок сайту, але може і відрізнятися.

“Підвал”, “Футер” - нижній Блок на сайті. Як і хедер, зазвичай, єдиний для всіх сторінок сайту, але може й відрізнятися.

“Клік, “Клікнути”, “Клікабельний”          -   взаємодія користувача з активним елементом на сайті.

“Піксель”     - найменший       елемент    цифрового зображення, міра величини цифрового зображення.

“Іконка” - елемент графічного інтерфейсу, невелика картинка, що представляє додаток, файл, каталог, вікно, компонент операційної системи і т. п.

“Картка продукта” - елемент, в якому в повній мірі є характеристики продукту (фото, опис).

“Слайдер” - спеціальний елемент веб-дизайну, що являє собою Блок з елементами, що змінюються автоматично або в ручному режимі за допомогою спеціальних клавіш чи жестів (наприклад: картинки, тексти, посилання).

“Фрейм” - область вікна браузера для представлення окремої веб-сторінки.

 

 

3.                  Цілі розробки даного програмного продукту (індивідуально для кожного клієнта):

  • Привернення уваги до роботи ГО донорів, партнерів, бенефіціарів.
  • Звітна діяльність по роботі проєктів.
  • Збільшити впізнаваність ГО, звітніть поточної діяльності

 

 

 

4.                 Технічний опис завдань до виконання

 

4.1                          Основна інформація про продукт

 

  • Адреса програмного продукту

Ім’я програмного продукту/доменне ім’я узгоджується із Замовником.

Доступи до програмного продукту будуть передані Виконавцем до Замовника після перенесення програмного продукту на хостинг Замовника.

 

4.1.2                                     Хостинг

Для розміщення програмного продукту в мережі Замовником буде надано хостинг для Виконавця.

 

4.2                          Мовні версії сайту

Програмний продукт буде розроблений із можливістю розміщення у ньому інформації наступними мовами: Українська, Англійська.

Даний пункт передбачає лише функціонал сайту і не включає у себе написання будь яких текстів для програмного продукту (статті, новини, описи послуг, тощо). Послуги по написанню текстів, наповнення для сайту Виконавець може надавати Замовнику як окремий вид послуг.

 

4.3                         Адаптація і оптимізація сайту

 

  • Кросбраузерність сайту

Програмний продукт буде розроблений таким чином, щоб відображатися та функціонувати однаково добре у різних найпопулярніших браузерах останніх 2-3-х версій.

 

Перелік браузерів наступний:

  • Google Chrome
  • Mozilla Firefox
  • Opera
  • Safari
  • Microsoft Edge

 

4.3.2                                              Мобільні пристрої

Програмний продукт буде розроблений, враховуючи потребу адаптивності (гнучкості), з метою зручного його відображення на мобільних пристроях (смартфони, планшети).

 

4.3.3                                              Оптимізація сайту

Програмний продукт буде оптимізований з метою досягнення максимально можливої швидкості його роботи (завантаження сторінок сайту, виконання автоматичних дій на сайті, т.п.). Виконання даного пункту не приймає в розрахунки фактор контенту сайту, а лише програмну складову (чистоту коду).

Еталонним показником вважається результат вимірювань за допомогою сервісу “PageSpeed Insights” від компанії Google.

Виконавець не несе відповідальності за неналежне функціонування сайту у випадку, коли причиною є несправність, що виникла на стороні хостингу.

 

4.3.4              SEO та аналітика

Висока видимість сайту ГО «Істок» у пошукових системах. Виконавець проводить аналіз ключових слів для визначення найбільш релевантних та конкурентних ключових фраз, які використовуватимуться на сайті. Рекомендації щодо використання ключових слів у текстах, заголовках та мета-тегах.

 

4.4                         Дизайн сайту

Затверджений дизайн сайту буде зазначений у розділі “Додатки” даного технічного завдання (у кінці даного документу).

 

4.4.1                             Розробка дизайну сайту

Бажаний дизайн сайту буде обговорений Замовником і Виконавцем до моменту початку розробки дизайну. Після розробки дизайну сайту, він обов’язково має бути затверджений Замовником. В разі не погодження замовником першого варіанту дизайну, дизайн може бути розроблений у іншій варіації. Допустима кількість варіацій - 3 (першочергова + 2 повторні варіації). Всі наступні варіації дизайну (після третьої), якщо такі будуть потрібні, будуть окремо оцінені Виконавцем та окремо оплачені Замовником.

 

4.4.2                 Побажання замовника до дизайну сайту

  • Логотип:
    • Використання вже існуючого оновленого логотипу.

 

4.4.2.2                                                 Фірмові кольори:

  • Всі кольори будуть зазначені в додатковому файлі «Брендбук»

4.4.3                             Затвердження дизайну сайту

Роботи по створенню самого програмного продукту будуть розпочаті лише після затвердження Замовником розробленого дизайну сайту (у письмовій формі у загальній групі проекту, що створена у мессенджері “Telegram”). Будь-які затримки у затвердженні дизайну сайту автоматично будуть відкладати дату початку робіт по створенні самого сайту.

 

4.5                         Структура сайту

Структура програмного продукту буде затверджена Замовником у технічному завданні.

  1. Мова сайту по замовчуванню - українська.
  2. Усі номери телефонів та електронних пошт на сайті мають бути клікабельними.
  3. Посилання на стороні сервіси відкриваються на новій сторінці.

 

4.5.1                                 Сторінки на сайті

 

  • Про нас
  • Проєкти
  • Блог (або Новини)
  • Мапа проєктних локацій
  • Контакти
  • Партнери

 

Для адміністратора сайту: можливість наповнювати та оновлювати інформацію актуальними даними щодо заходів з благоустрою.

 

4.5.1.1                                             Головна сторінка Блок 1.

Хедер (шапка сайту)

Стрічка з кнопками: при кліку перехід на відповідну сторінку.

Буде застосовано до всіх сторінок сайту.

*картинка шапки сайту з лого контактами та кнопками меню та мовне переключення*

 

  1. Логотип є клікабельним, при кліку повертає користувача на головну сторінку.
  2. Кнопка, яка при кліку відкриває вертикальний список з правого боку:

    Всі кнопки з виїжджаючого списку клікабельні з переходом на сторінки:
  • Про нас
  • Проєкти
  • Блог (або Новини)
  • Мапа проєктних локацій
  • Контакти
  • Партнери

 

Блок 2

  • Тематичні динамічні    фото   (4-5   шт.)    -    можна            буде             змінити       через адміністративну панель.
  • Кольорова бігова стрічка на якій будуть зазначені досягнення (охопленість бенефіціарів, роздано наборів, охоплено закладів освіти, просторів для дітей і т.д.)
  • Стрічка з фотографіями команди, які можно пролістати завдяки стрілочці.
  • Чорно-біла стрічка «Партнери» з логотипами всіх зазначених партнерів та донорів, коли при наведенні курсором на логотип на стрічці - він стає кольоровим.

 

 

Блок 3. Футер

Буде застосований до всіх сторінок сайту.

  • Лого проекта.
  • Список основних сторінок сайту (тих, що в хедері) та при кліку - перехід на вибрану сторінку.

Блок з контактною інформацією: email і телефони (мають бути клікабельні та при наведенні мають підкреслюватися). На клік має бути можливість здійснення дзвінка, аналогічно пошта - можливість надсилання е-мейл листів.

 

 

4.5.1.2     Сторінка “Про нас”

Хедер - описаний вище.

У блоці 3 підтеми:

- Історія громадської організації;

- Опис напрямків роботи;

- Команда (розширений перелік фахівців фото + ім’я + посада)

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка «Проєкти»

Хедер - описаний вище.

У блоці буде перелік проєктів з назвами – вони повинні бути клікабельними. При натискані буде відкриватися інформація про проєкт та фото. Біля переліку мають бути підсвічені надписи активний чи завершений проєкт.

*Кількість проєктів - 000*

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка “Блог” / “Новини”

Хедер - описаний вище

У блоці будуть оновлюватися новини з фото, можливість редагування та створення нових новин адміністратором. (приклад додано нижче)

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка “Мапа проєктних локацій”

 Хедер - описаний вище

Сторінка передбачає інтерактивну мапу України, де будуть прапорцями позначені всі опрацьовані населені пункти, з позначками «активно» та «завершено». Передбачається можливість приближувати пункти чи збільшувати мапу до вулиць у населеному пункті.

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка “Контакти”

            Хедер - описаний вище

Сторінка передбачає всі контактні дані офісів ГО «Істок» в Україні та активних просторів та центрів. З можливістю редагування. Телефони та адреси клікабельні.

 

 

4.5.1.7. Сторінка «Партнери».

Хедер - описаний вище.

Список партнерів та донорів, з якими співпрацює ГО «Істок» та опис діяльності. Стрічка з логотипів партнерів. Стрічка має бути клікабельна, та переводити посиланням на офіційні сайти.

Футер - описаний вище.


 

4.6      Загальнеудизайнітафункціоналісайту

 

Елемент

Функція/Опис

1

Анімація клавіш

Більшість клавіш, що розміщені на сайті, матимуть анімацію при наведенні.

2

Спливаюча форма зворотнього зв’язку

Після заповнення та відправлення даних у якійсь із форм на сайті, на екрані буде з’являтися спливаюче вікно з повідомленням-подякою. Тексти до таких вікон Замовник зможе розмістити через адміністративну панель.

3

Керування контентом на сайті

Редагування вмісту сайту буде можливим через адміністративну панель сайту, окрім тих елементів, що будуть розміщені напряму в коді сайту.

4

Фотоматеріали на сайті

При натисканні на фото на сайті, буде можливість переглянути його у збільшеному вигляді (окрім тих фото, що згідно документу виконують іншу функцію та фото команди)

7

Посилання на сторонні сервіси

Усі посилання на сторонні сервіси, сайти, соціальні мережі, партнери повинні відкриватися на новій сторінці.

 

 

  1. Додатки до Технічного завдання

 

Дизайнування та детальна анімація web-сторінки буде обговорена з кожним учасником тендеру в форматі онлайн брифінгу для уточнення всіх деталей.

На зустрічі збоку замовника будуть присутні менеджерка проєктів, спеціаліст з комунікації ГО «Істок», спеціаліст з закупівель.

Додаток 1

до закупівлі послуг з розробки веб-сайту

 

 

Технічне завдання на розробку Web-сайту ГО «ІСТОК»

Зміст

  1. Регламент співпраці сторін
  2. Терміни та скорочення
  3. Цілі розробки програмного продукту
  4. Технічний опис завдань до виконання
  5. Додатки до Технічного завдання

 

1.                 Регламент співпраці сторін

 

  1. Роботи по розробці (доопрацюванні) програмного продукту будуть проведені відповідно до завдань, описаних в даному документі. Будь-які зміни завдань, після погодження та підписання Т.З., під час проведення робіт, затверджуються і приймаються в роботу Виконавцем тільки при досягненні взаємної згоди між сторонами-учасниками з питань зміни завдань, і зазначаються у додатках до технічного завдання. У свою чергу Виконавець зобов'язується виконати всі роботи відповідно до описаних в даному документі завдань. Винятком може бути ситуація, коли виконати певне завдання не дозволяє функціонал програмного продукту, наявного у Замовника, або обраного ним.

 

  1. У разі зміни або поповнення Замовником списку завдань до реалізації, термін здачі проекту може бути переглянутий і змінений, про що Виконавець зобов'язується своєчасно повідомляти Замовника. Збільшення термінів реалізації проекту з огляду на збільшення кількості завдань, або ускладнення їх, може бути причиною для виставлення додаткових рахунків на оплату (якщо сторони не домовилися про інше).

 

  1. Даний документ, а також всі матеріали, що згадуються у ньому, являють собою конфіденційну інформацію. Виконавець зобов’язується не розголошувати дану інформацію третім сторонам, без попередньої згоди на те від Замовника.

 

  1. Якщо Замовник звертається до Виконавця із проханням роз’яснити регламент роботи із певним, конкретним функціоналом програмного продукту більше 2-х разів, Виконавець, в цілях економії часу обох сторін, може створити інструкцію для певного, конкретного функціоналу у зручному для Замовника форматі на вибір (текст, фото, відео, аудіо).

 

  1. Перенесення програмного продукту на хостинг Замовника та передача доступів по проекту відбуваються лише після виконання фінансових зобов’язань Замовником перед Виконавцем у повній мірі.

 

  1. Після передачі доступів по проекту, Замовник має 10 робочих днів для перевірки функціоналу та дизайну програмного продукту на відповідність поставленим завданням. У випадку знаходження помилок, або відсутності певного функціоналу, який був описаний у затвердженому сторонами-учасниками технічному завданні, Замовник має можливість звернутися до Виконавця (в обличчі менеджера проекту) у письмрвій формі (за допомогою email-листа, чи повідомлення у месенджері) із вимогою допрацювати відповідний функціонал чи дизайн продукту. В іншому випадку, проект вважається прийнятим, а зобов’язання сторін виконаними.

 

  1. Усі матеріали, що потрібні чи можуть бути потрібні для наповнення сайту (фото, відео, тексти, і т.п.), розміщуються самим Замовником на сайті, після прийому проекту. Виконавець в свою чергу зобов’язується надати Замовнику інструкцію по роботі із адміністративною панеллю сайту (в тому числі, по наповненні сайту інформацією), але лише після закінчення робіт по проекту, та підтвердження Замовником прийняття проекту.

 

2.            Терміни та скорочення

 

“Замовник” – сторона, що замовляє послуги про розробці або зміні програмного продукту.

“Виконавець” - сторона, що надає послуги по розробці або зміні програмного продукту.

“Домен”, “Доменне ім’я” - символьне ім’я, що служить для ідентифікації областей — одиниць адміністративної автономії в мережі Інтернет. Також, адреса сайту, що присвоєна йому (наприклад, www.google.com.ua).

“Хостинг” - послуга, що включає надання дискового простору, підключення до мережі та інших ресурсів для розміщення фізичної інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі (наприклад, Internet).

“Доступи” - дані для авторизації користувача на сайті, в адміністративній панелі сайту, на хостингу чи сервері, і т. п.

“Авторизація” - підтвердження особи користувача та прав, якими він володіє у системі.

“Кросс-браузерність” - властивість веб-сайту відображатися та функціонувати у різних веб-браузерах однаково.

“Браузер” - програмне забезпечення для комп'ютера або іншого електронного пристрою, як правило, під'єднаного до Інтернету, що дає можливість користувачеві взаємодіяти з текстом, малюнками або іншою інформацією на гіпертекстовій веб-сторінці (наприклад: Google Chrome).

“Шапка”, “Хедер” - верхній Блок на сайті. Зазвичай єдиний для всіх сторінок сайту, але може і відрізнятися.

“Підвал”, “Футер” - нижній Блок на сайті. Як і хедер, зазвичай, єдиний для всіх сторінок сайту, але може й відрізнятися.

“Клік, “Клікнути”, “Клікабельний”          -   взаємодія користувача з активним елементом на сайті.

“Піксель”     - найменший       елемент    цифрового зображення, міра величини цифрового зображення.

“Іконка” - елемент графічного інтерфейсу, невелика картинка, що представляє додаток, файл, каталог, вікно, компонент операційної системи і т. п.

“Картка продукта” - елемент, в якому в повній мірі є характеристики продукту (фото, опис).

“Слайдер” - спеціальний елемент веб-дизайну, що являє собою Блок з елементами, що змінюються автоматично або в ручному режимі за допомогою спеціальних клавіш чи жестів (наприклад: картинки, тексти, посилання).

“Фрейм” - область вікна браузера для представлення окремої веб-сторінки.

 

 

3.                  Цілі розробки даного програмного продукту (індивідуально для кожного клієнта):

  • Привернення уваги до роботи ГО донорів, партнерів, бенефіціарів.
  • Звітна діяльність по роботі проєктів.
  • Збільшити впізнаваність ГО, звітніть поточної діяльності

 

 

 

4.                 Технічний опис завдань до виконання

 

4.1                          Основна інформація про продукт

 

  • Адреса програмного продукту

Ім’я програмного продукту/доменне ім’я узгоджується із Замовником.

Доступи до програмного продукту будуть передані Виконавцем до Замовника після перенесення програмного продукту на хостинг Замовника.

 

4.1.2                                     Хостинг

Для розміщення програмного продукту в мережі Замовником буде надано хостинг для Виконавця.

 

4.2                          Мовні версії сайту

Програмний продукт буде розроблений із можливістю розміщення у ньому інформації наступними мовами: Українська, Англійська.

Даний пункт передбачає лише функціонал сайту і не включає у себе написання будь яких текстів для програмного продукту (статті, новини, описи послуг, тощо). Послуги по написанню текстів, наповнення для сайту Виконавець може надавати Замовнику як окремий вид послуг.

 

4.3                         Адаптація і оптимізація сайту

 

  • Кросбраузерність сайту

Програмний продукт буде розроблений таким чином, щоб відображатися та функціонувати однаково добре у різних найпопулярніших браузерах останніх 2-3-х версій.

 

Перелік браузерів наступний:

  • Google Chrome
  • Mozilla Firefox
  • Opera
  • Safari
  • Microsoft Edge

 

4.3.2                                              Мобільні пристрої

Програмний продукт буде розроблений, враховуючи потребу адаптивності (гнучкості), з метою зручного його відображення на мобільних пристроях (смартфони, планшети).

 

4.3.3                                              Оптимізація сайту

Програмний продукт буде оптимізований з метою досягнення максимально можливої швидкості його роботи (завантаження сторінок сайту, виконання автоматичних дій на сайті, т.п.). Виконання даного пункту не приймає в розрахунки фактор контенту сайту, а лише програмну складову (чистоту коду).

Еталонним показником вважається результат вимірювань за допомогою сервісу “PageSpeed Insights” від компанії Google.

Виконавець не несе відповідальності за неналежне функціонування сайту у випадку, коли причиною є несправність, що виникла на стороні хостингу.

 

4.3.4              SEO та аналітика

Висока видимість сайту ГО «Істок» у пошукових системах. Виконавець проводить аналіз ключових слів для визначення найбільш релевантних та конкурентних ключових фраз, які використовуватимуться на сайті. Рекомендації щодо використання ключових слів у текстах, заголовках та мета-тегах.

 

4.4                         Дизайн сайту

Затверджений дизайн сайту буде зазначений у розділі “Додатки” даного технічного завдання (у кінці даного документу).

 

4.4.1                             Розробка дизайну сайту

Бажаний дизайн сайту буде обговорений Замовником і Виконавцем до моменту початку розробки дизайну. Після розробки дизайну сайту, він обов’язково має бути затверджений Замовником. В разі не погодження замовником першого варіанту дизайну, дизайн може бути розроблений у іншій варіації. Допустима кількість варіацій - 3 (першочергова + 2 повторні варіації). Всі наступні варіації дизайну (після третьої), якщо такі будуть потрібні, будуть окремо оцінені Виконавцем та окремо оплачені Замовником.

 

4.4.2                 Побажання замовника до дизайну сайту

  • Логотип:
    • Використання вже існуючого оновленого логотипу.

 

4.4.2.2                                                 Фірмові кольори:

  • Всі кольори будуть зазначені в додатковому файлі «Брендбук»

4.4.3                             Затвердження дизайну сайту

Роботи по створенню самого програмного продукту будуть розпочаті лише після затвердження Замовником розробленого дизайну сайту (у письмовій формі у загальній групі проекту, що створена у мессенджері “Telegram”). Будь-які затримки у затвердженні дизайну сайту автоматично будуть відкладати дату початку робіт по створенні самого сайту.

 

4.5                         Структура сайту

Структура програмного продукту буде затверджена Замовником у технічному завданні.

  1. Мова сайту по замовчуванню - українська.
  2. Усі номери телефонів та електронних пошт на сайті мають бути клікабельними.
  3. Посилання на стороні сервіси відкриваються на новій сторінці.

 

4.5.1                                 Сторінки на сайті

 

  • Про нас
  • Проєкти
  • Блог (або Новини)
  • Мапа проєктних локацій
  • Контакти
  • Партнери

 

Для адміністратора сайту: можливість наповнювати та оновлювати інформацію актуальними даними щодо заходів з благоустрою.

 

4.5.1.1                                             Головна сторінка Блок 1.

Хедер (шапка сайту)

Стрічка з кнопками: при кліку перехід на відповідну сторінку.

Буде застосовано до всіх сторінок сайту.

*картинка шапки сайту з лого контактами та кнопками меню та мовне переключення*

 

  1. Логотип є клікабельним, при кліку повертає користувача на головну сторінку.
  2. Кнопка, яка при кліку відкриває вертикальний список з правого боку:

    Всі кнопки з виїжджаючого списку клікабельні з переходом на сторінки:
  • Про нас
  • Проєкти
  • Блог (або Новини)
  • Мапа проєктних локацій
  • Контакти
  • Партнери

 

Блок 2

  • Тематичні динамічні    фото   (4-5   шт.)    -    можна            буде             змінити       через адміністративну панель.
  • Кольорова бігова стрічка на якій будуть зазначені досягнення (охопленість бенефіціарів, роздано наборів, охоплено закладів освіти, просторів для дітей і т.д.)
  • Стрічка з фотографіями команди, які можно пролістати завдяки стрілочці.
  • Чорно-біла стрічка «Партнери» з логотипами всіх зазначених партнерів та донорів, коли при наведенні курсором на логотип на стрічці - він стає кольоровим.

 

 

Блок 3. Футер

Буде застосований до всіх сторінок сайту.

  • Лого проекта.
  • Список основних сторінок сайту (тих, що в хедері) та при кліку - перехід на вибрану сторінку.

Блок з контактною інформацією: email і телефони (мають бути клікабельні та при наведенні мають підкреслюватися). На клік має бути можливість здійснення дзвінка, аналогічно пошта - можливість надсилання е-мейл листів.

 

 

4.5.1.2     Сторінка “Про нас”

Хедер - описаний вище.

У блоці 3 підтеми:

- Історія громадської організації;

- Опис напрямків роботи;

- Команда (розширений перелік фахівців фото + ім’я + посада)

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка «Проєкти»

Хедер - описаний вище.

У блоці буде перелік проєктів з назвами – вони повинні бути клікабельними. При натискані буде відкриватися інформація про проєкт та фото. Біля переліку мають бути підсвічені надписи активний чи завершений проєкт.

*Кількість проєктів - 000*

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка “Блог” / “Новини”

Хедер - описаний вище

У блоці будуть оновлюватися новини з фото, можливість редагування та створення нових новин адміністратором. (приклад додано нижче)

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка “Мапа проєктних локацій”

 Хедер - описаний вище

Сторінка передбачає інтерактивну мапу України, де будуть прапорцями позначені всі опрацьовані населені пункти, з позначками «активно» та «завершено». Передбачається можливість приближувати пункти чи збільшувати мапу до вулиць у населеному пункті.

Футер - описаний вище.

 

 

  • Сторінка “Контакти”

            Хедер - описаний вище

Сторінка передбачає всі контактні дані офісів ГО «Істок» в Україні та активних просторів та центрів. З можливістю редагування. Телефони та адреси клікабельні.

 

 

4.5.1.7. Сторінка «Партнери».

Хедер - описаний вище.

Список партнерів та донорів, з якими співпрацює ГО «Істок» та опис діяльності. Стрічка з логотипів партнерів. Стрічка має бути клікабельна, та переводити посиланням на офіційні сайти.

Футер - описаний вище.


 

4.6      Загальнеудизайнітафункціоналісайту

 

Елемент

Функція/Опис

1

Анімація клавіш

Більшість клавіш, що розміщені на сайті, матимуть анімацію при наведенні.

2

Спливаюча форма зворотнього зв’язку

Після заповнення та відправлення даних у якійсь із форм на сайті, на екрані буде з’являтися спливаюче вікно з повідомленням-подякою. Тексти до таких вікон Замовник зможе розмістити через адміністративну панель.

3

Керування контентом на сайті

Редагування вмісту сайту буде можливим через адміністративну панель сайту, окрім тих елементів, що будуть розміщені напряму в коді сайту.

4

Фотоматеріали на сайті

При натисканні на фото на сайті, буде можливість переглянути його у збільшеному вигляді (окрім тих фото, що згідно документу виконують іншу функцію та фото команди)

7

Посилання на сторонні сервіси

Усі посилання на сторонні сервіси, сайти, соціальні мережі, партнери повинні відкриватися на новій сторінці.

 

 

  1. Додатки до Технічного завдання

 

Дизайнування та детальна анімація web-сторінки буде обговорена з кожним учасником тендеру в форматі онлайн брифінгу для уточнення всіх деталей.

На зустрічі збоку замовника будуть присутні менеджерка проєктів, спеціаліст з комунікації ГО «Істок», спеціаліст з закупівель.



Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"