16 освітян Ірпінської громади брали участь у тренінговому занятті за «Програмою благополуччя вчителів України» від ГО «Істок»

🌟 Під час тренінгу, який відбувся 16 січня в Ірпіні, 16 освітян Ірпінської громади брали участь у тренінговому занятті за «Програмою благополуччя вчителів України» від ГО «Істок» 📚 Мета програми - не лише покращення емоційного стану вчителів, але й зміцнення їх спроможності через розуміння стресу, благополуччя та самозбереження.

🎯 Після завершення тренінгу учасники здобули навички заземлення та уваги, уміння утримувати здорові стосунки та визначати шляхи поліпшення якості свого життя відповідно до цілей програми.

🤝 Дякуємо всім, хто брав участь у цьому важливому заході. Нехай ці навички стануть вам у пригоді в особистому та професійному житті!

——
Робота мобільних бригад здійснюється в рамках проєкту «Український освітній консорціум: безпечне повернення до навчання», що реалізується ГО «Істок» в партнерстві з Save the Children in Ukraine за фінансування Генерального Директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO) 

#ГромадськаОрганізаціяІсток
#savethechildrenukrainе #ECHO #істок

 

 

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"