Підсумки травня: продуктивність і досягнення команди Громадського Центру «Простір, дружній до дітей, молоді та сімей» на Львівщині🤩

🌱Травень був надзвичайно продуктивним для команди Громадського Центру «Простір, дружній до дітей, молоді та сімей» на Львівщині. Ми раді поділитися досягненнями, які вдалося реалізувати за цей місяць:
🔹Дитячий простір відвідало близько 100 дітей, який функціонує за графіком, забезпечуючи стабільну підтримку та розвиток маленьким гостям.
🔹Мобільні команди охопили близько 400 бенефіціарів за травень, провівши 146 занять. Ми відвідали 8 закладів освіти та центрів компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. Особливо варто відзначити проведення структурованих занять за програмою HEART, охопивши 53 дитини.
🔹Стартували заняття за програмою «Позитивне батьківство». Відкрито 2 групи на базі громадського центру у м. Самбір та на базі закладу освіти, до яких долучилося 26 дорослих. Ми віримо, що ці заняття допоможуть батькам у вихованні їхніх дітей з любов’ю та розумінням.
📒Стабільна робота та задоволені гості нашого громадського центру, а також успішні мобільні виїзди є запорукою досвідченої команди. Ми продовжуємо працювати, надаючи психосоціальну підтримку тим, хто її потребує.
Ми пишаємося нашими досягненнями та плануємо ще більше активностей і заходів у наступні місяці. Дякуємо всім, хто підтримує нас у цій важливій справі!🌍❤️
Громадський центр та мобільні виїзди функціонують за підтримки Міжнародної гуманітарної організації Save the Children in Ukraine за фінансуванням донора H&M у рамках проєкту “Поліпшення благополуччя та стійкості постраждалих дітей і громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психічного здоров’я та психосоціальної підтримки”.
На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та текст

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"