Незважаючи на початок канікул у закладах освіти, наша робота з комітетами безпеки продовжується!

Незважаючи на початок канікул у закладах освіти, наша робота з комітетами безпеки продовжується!  Наші тренери та діти активно створюють сприятливу та дружню атмосферу в комітетах для плідної роботи. Заняття з командотворення виявилися неймовірно корисними, і діти оцінюють їх на 10/10! 
 
Командотворення – це важлива складова роботи, тому що:
 
1️⃣Розвиток співпраці: Діти вчаться працювати разом, довіряти одне одному та розподіляти обов’язки. Це допомагає досягати спільних цілей швидше та ефективніше. 
 
2️⃣Покращення комунікацій: Вміння спілкуватися, обговорювати ідеї та вирішувати конфлікти – важливі навички, які діти набувають під час занять. 
 
3️⃣Підвищення мотивації: Робота в команді надихає дітей бути активними, ініціативними та відповідальними. Вони відчувають себе частиною чогось більшого, що стимулює їх до досягнення нових вершин. 
 
4️⃣Розвиток лідерських якостей: Заняття з командотворення допомагають дітям розвивати лідерські навички, вчитися приймати рішення та брати на себе відповідальність. 
 
5️⃣Побудова міцних стосунків: Під час спільної роботи діти формують міцні дружні зв'язки, що робить комітети безпеки ще більш згуртованими та ефективними. 
 
Ми раді бачити, як наші маленькі учасники ростуть, розвиваються та стають справжніми командами! Дякуємо всім за участь та ентузіазм! 
 
Зустрічі проводяться в рамках проєкту "Безпечні школи в Північній Україні" за підтримки Міжнародної гуманітарної організації Save the Children
На зображенні може бути: 10 людей та люди навчаються

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"