Summer camp!

Привіт, друзі! 

Наш табір у м. Самбір продовжує свою роботу, і з кожним днем до нас приєднується все більше дітей! Це чудова можливість познайомитися з новими людьми, покращити комунікаційні навички, знайти нових друзів та провести час весело і корисно. 🌟


Особливо діти оцінили такі заняття за програмою HEART: "Мій прапор", "Скриня добра", "Вільне мистецтво".

Заняття з вільного мистецтва стало улюбленим – діти малювали все, що їм хотілося. Ось деякі їхні відгуки під час рефлексії: "Хочу жити на нашій землі без війни", "Мрію прокинутися і почути слова 'Перемога!' ", "Малюю свій прапор в кольорах нашої Батьківщини, бо голубий колір навіює мир, а жовтий – перемогу".

Також великий успіх мали активні заняття на тему "Дружба та друзі" за програмою Team Up. Їхня мета – навчити дітей працювати в команді, допомагати одне одному та правильно реагувати на поразки. Особливо сподобалися такі заходи:"Футбол разом", "Баскетбол разом", "Естафети з різними перешкодами".

Дітям ці заняття настільки припали до душі, що вони поділилися своїми враженнями: "Почуваюся після заняття, як вижатий лимон, але було супер і хочу ще", "Я познайомився з новими друзями в таборі", "Тут цікаво", "Цікаві ігри".

Ми раді бачити, як наші діти ростуть, вчаться новому і просто насолоджуються літом!

Долучайтеся до нас і ви!


Табір функціонує за підтримки Міжнародної гуманітарної організації Save the Children за фінансуванням донора H&M у рамках проєкту “Поліпшення благополуччя та стійкості постраждалих дітей і громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психічного здоров'я та психосоціальної підтримки”.
Возможно, это изображение 4 человека, ребенок и люди улыбаются

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"