Громадська організація «Істок» оголошує конкурсні торги на закупівлю послуги з поточного ремонту.

Від 06.02.2024р.

 

ОГОЛОШЕННЯ

 Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуги з поточного ремонту.

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля необхідна в рамках реалізації проєкту «Гуманітарне реагування на освітні потреби» IHF-Суб-договор № 17611 від 01 вересня 2023 року з Представництвом Сейв зе Чілдрен Інтернешил в Україні.

 

Назва предмета закупівлі

 

Облаштування підвального приміщення за адресою: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Білозірка, вулиця Соборна будинок 108 літера А-2 (стара назва: вулиця Радянська, село Бармашове) згідно Дефектного акту, що додається за посиланням:

 https://drive.google.com/drive/folders/1IJux9V6btlvgJGTHzYj1F--6ciTiJWSP?usp=drive_link

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 • Вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.
 • Валютою тендерної пропозиції є національна валюта Замовника – гривня.
 • У разі якщо Учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий Учасник зазначає ціну пропозиції в електронній системі закупівель у валюті – гривня.
 • Учасник визначає ціни на товари, роботи, послуги, які він пропонує поставити, надати, виконати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.
 • Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою.
 • Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
 • У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або завірений нотаріально, на розсуд учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

 

Строк виконання робіт - до 15 травня 2024 року.

 

 

Склад конкурсної пропозиції

 • Тендерна пропозиція (додаток 1).
 • Копія відомостей з ЄДРПОУ.
 • Копія свідоцтва або копія Витягу про реєстрацію платника податку. Підрядник не має бути платником ПДВ.
 • Розрахунок Договірної Ціни в АВК.

 

 

Посадова особа Організатора: уповноважена здійснювати зв'язок:

фахівць із закупівель- Роянова Ольга, тел.097-023-46-75

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Правила оформлення у конкурсної пропозиції учасника.

 1. Учасники мають подавати офіційні пропозиції у конверті завізованому підписом та печаткою учасника особисто або поштою або кур’єром за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а оф4, з 10-00 до 16-00 за київським часом в робочі дні. Або на електрону пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з темою «Пропозиція на участь у Закупівлі Облаштування підвального приміщення за адресою: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Білозірка, вулиця Соборна будинок 108 літера А-2 (стара назва: вулиця Радянська, село Бармашове)».
 2. Всі копії будь-яких документів що включаються в конкурсну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом Учасника, печаткою або підписом уповноваженої особи.
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе Учасник.
 5. Конкурсна пропозиція Учасника має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркірований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із змістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій ( у випадку подавання пропозиції особисто, кур’єром або компаніями з доставки).
 6. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття тендерних пропозицій, такі тендерні пропозиції розглядатися не будуть.
 7. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників.
 • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється.
 • У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
 • Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників «27» лютого 202 року до

12.00 за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів:

Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні.

З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою, або мобільним зв’язком.

 

Додаток № 1 до тендерної документації

 

Форма

 

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

Облаштування підвального приміщення за адресою: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Білозірка, вулиця Соборна будинок 108 літера А-2 (стара назва: вулиця Радянська, село Бармашове).

 

Ми, (найменування Учасника), надаємо свою тендерну пропозицію щодо участі у тендерних торгах на закупівлю                                                                                                                  згідно з технічними та іншими вимогами Замовника.

Вивчивши тендерну документацію та інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики, на виконання зазначеного вище маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та Договору про закупівлю на вартість тендерної пропозиції (без ПДВ¹):

 

цифрами                                                                                       

 

словами                                                                                       .

 

 

Примітка:

¹ ціни надаються в гривнях з двома знаками після коми (копійки).

 

 1. Ціни вказуються з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.
 1. Обсяги закупівлі робіт можуть бути зменшені залежно від потреб Замовника та реального фінансування видатків.
 2. У разі визначення нас переможцем та прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю, ми візьмемо на себе зобов'язання виконати всі умови, передбачені договором.
 3. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом (прописати) календарних днів з дня визначення переможця тендерних пропозицій.
 4. Ми погоджуємося з умовами, що ви можете відхилити нашу чи всі тендерні пропозиції згідно з умовами тендерної документації та розуміємо, що Ви необмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.
 5. Ми розуміємо та погоджуємося, що Ви можете відмінити процедуру закупівлі у разі наявності обставин для цього згідно із Законом.
 6. Якщо нас визначено переможцем торгів, ми беремо на себе зобов’язання підписати договір із замовником не пізніше ніж через 5 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.
 7. Зазначеним нижче підписом ми підтверджуємо повну, безумовну і беззаперечну згоду з усіма умовами проведення процедури закупівлі, визначеними в тендерній документації.

 

Примітка:

 1. Учасники повинні дотримуватись встановленої форми.
 2. Внесення в форму «Тендерна пропозиція» будь-яких змін припустимо.

 

Уповноважена особа

(Посада)         (підпис)          (ініціали та прізвище)

 

Відповідальність за помилки друку у документах, наданих Замовнику через електронну систему закупівель та підписаних відповідним чином, несе Учасник.

 

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля необхідна в рамках реалізації проєкту «Гуманітарне реагування на освітні потреби» IHF-Суб-договор № 17611 від 01 вересня 2023 року з Представництвом Сейв зе Чілдрен Інтернешил в Україні.

 

Назва предмета закупівлі

 

Облаштування підвального приміщення за адресою: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Білозірка, вулиця Соборна будинок 108 літера А-2 (стара назва: вулиця Радянська, село Бармашове) згідно Дефектного акту, що додається за посиланням:

 https://drive.google.com/drive/folders/1IJux9V6btlvgJGTHzYj1F--6ciTiJWSP?usp=drive_link

 

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 • Вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.
 • Валютою тендерної пропозиції є національна валюта Замовника – гривня.
 • У разі якщо Учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий Учасник зазначає ціну пропозиції в електронній системі закупівель у валюті – гривня.
 • Учасник визначає ціни на товари, роботи, послуги, які він пропонує поставити, надати, виконати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.
 • Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою.
 • Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
 • У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або завірений нотаріально, на розсуд учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

 

Строк виконання робіт - до 15 травня 2024 року.

 

 

 

 

Склад конкурсної пропозиції

 • Тендерна пропозиція (додаток 1).
 • Копія відомостей з ЄДРПОУ.
 • Копія свідоцтва або копія Витягу про реєстрацію платника податку. Підрядник не має бути платником ПДВ.
 • Розрахунок Договірної Ціни в АВК.

 

 

Посадова особа Організатора: уповноважена здійснювати зв'язок:

фахівць із закупівель- Роянова Ольга, тел.097-023-46-75

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Правила оформлення у конкурсної пропозиції учасника.

 1. Учасники мають подавати офіційні пропозиції у конверті завізованому підписом та печаткою учасника особисто або поштою або кур’єром за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а оф4, з 10-00 до 16-00 за київським часом в робочі дні. Або на електрону пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з темою «Пропозиція на участь у Закупівлі Облаштування підвального приміщення за адресою: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Білозірка, вулиця Соборна будинок 108 літера А-2 (стара назва: вулиця Радянська, село Бармашове)».
 2. Всі копії будь-яких документів що включаються в конкурсну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом Учасника, печаткою або підписом уповноваженої особи.
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе Учасник.
 5. Конкурсна пропозиція Учасника має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркірований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із змістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій ( у випадку подавання пропозиції особисто, кур’єром або компаніями з доставки).
 6. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття тендерних пропозицій, такі тендерні пропозиції розглядатися не будуть.
 7. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників.
 • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється.
 • У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
 • Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників «27» лютого 202 року до

12.00 за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів:

Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні.

З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою, або мобільним зв’язком.

 

Додаток № 1 до тендерної документації

 

Форма

 

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

Облаштування підвального приміщення за адресою: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Білозірка, вулиця Соборна будинок 108 літера А-2 (стара назва: вулиця Радянська, село Бармашове).

 

Ми, (найменування Учасника), надаємо свою тендерну пропозицію щодо участі у тендерних торгах на закупівлю                                                                                                                  згідно з технічними та іншими вимогами Замовника.

Вивчивши тендерну документацію та інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики, на виконання зазначеного вище маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та Договору про закупівлю на вартість тендерної пропозиції (без ПДВ¹):

 

цифрами                                                                                       

 

словами                                                                                       .

 

 

Примітка:

¹ ціни надаються в гривнях з двома знаками після коми (копійки).

 

 1. Ціни вказуються з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.
 1. Обсяги закупівлі робіт можуть бути зменшені залежно від потреб Замовника та реального фінансування видатків.
 2. У разі визначення нас переможцем та прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю, ми візьмемо на себе зобов'язання виконати всі умови, передбачені договором.
 3. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом (прописати) календарних днів з дня визначення переможця тендерних пропозицій.
 4. Ми погоджуємося з умовами, що ви можете відхилити нашу чи всі тендерні пропозиції згідно з умовами тендерної документації та розуміємо, що Ви необмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.
 5. Ми розуміємо та погоджуємося, що Ви можете відмінити процедуру закупівлі у разі наявності обставин для цього згідно із Законом.
 6. Якщо нас визначено переможцем торгів, ми беремо на себе зобов’язання підписати договір із замовником не пізніше ніж через 5 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.
 7. Зазначеним нижче підписом ми підтверджуємо повну, безумовну і беззаперечну згоду з усіма умовами проведення процедури закупівлі, визначеними в тендерній документації.

 

Примітка:

 1. Учасники повинні дотримуватись встановленої форми.
 2. Внесення в форму «Тендерна пропозиція» будь-яких змін припустимо.

 

Уповноважена особа

(Посада)         (підпис)          (ініціали та прізвище)

 

Відповідальність за помилки друку у документах, наданих Замовнику через електронну систему закупівель та підписаних відповідним чином, несе Учасник.

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"