Оголошення конкурсних торгів на закупівлю наборів творчості для дітей дошкільного віку.

 

Від 15.01.2024р.

              

ОГОЛОШЕННЯ

 

  Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю наборів для творчості  для дітей дошкільного віку.

 

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля необхідна в рамках реалізації проєкту «Відповідь освіти в Україні: безпечне навчання в Київській області» DEC суб-договір № 17679 від 01 вересня 2023 року з Представництвом Сейв зе Чілдрен Інтернешил в Україні.

 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг.

Назва предмету закупівлі – набори в кількості 2000 шт: канцелярське приладдя та матеріали для творчості у бредованому рюкзаці для дітей дошкільного віку;

 

Технічна специфікація на закупівлю:

Набори канцелярского приладдя та матеріалів для творчості для дітей дошкільного віку -2000шт.

Склад набору:

Товари

Кількість в набір (шт)

Загальна кількість(шт)

1

Дитячий рюкзак з окремим відсіком. Матеріал: зносостійкий оксфорд колір червоний, всередині шар термоволокна і вологозахисний підклад. Розмір: висота 30-35 см, довжина 20-25см, ширина 15-18 см. Наявність додаткової кишеньки з ПВХ плівки (для іменної картки). З нанесенням лого 10*10см (додаток1).

1

 

 

2000

2

Альбом-скетчбук А5

1

2000

3

Розмальовка для малят з наліпками

2

4000

4

Набір повітряного пластиліну (від 24 кольорів)

1

2000

5

Олівці кольорові  (від 12 кольорів)

1

2000

6

Фломастери кольорові (від 12 кольорів)

1

2000

7

Пластилін класичний (від 12 кольорів)

1

2000

8

Акварель (від 12 кольорів)

1

2000

9

Набір пензликів Білка або Поні

1

2000

10

Термос дитячий від 350мл

1

2000

11

Фарби пальчикові

1

2000

12

Листівка зі складом набору

1

2000

 

Додаткова інформація - постачання товару до 15.02.2024р.     

 

  Місце поставки (передачі) товарів: м. Київ, вул. Тарсівська 33А.

  Поставка наборів здійснюється транспортом Постачальника в повному комлектуванні.

  Постачальник відповідає за збереження цілісності та якості товару при транспортуванні.

 

 

 • Покупець здійснює оплату товару на підставі виставлених рахунків та накладних на умовах відстрочки платежу на термін до 15 календарних днів з моменту повної поставки товару.
 • У разі затримки фінансування, розрахунки за поставлений товар здійснюються при отриманні Покупцем фінансування цих товарів.

 

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється за безготівковий розрахунок

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

          Обов’язкові вимоги до постачальника  

 • Запропонований Учасником товар обов’язково повинен відповідати усім наведеним у кількісним та технічним вимогам й характеристикам.
 • Товар повинен бути новим без зовнішніх пошкоджень. Упаковка повинна забезпечувати захист від зовнішнього впливу та збереженість при транспортуванні усіма видами транспорту та вантажно-розвантажувальних роботах.
 • Упаковка має бути заводською з відповідним маркуванням, бути безпечною при експлуатації, перевезенні та вантажно-розвантажувальних роботах.
 • Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку, комплектування, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, тощо.
 • Учасник оплачує всі витрати, пов’язані з пересилкою документів (договір, сертифікати, накладні та ін.) через кур’єрську службу доставки.
 • Учасник несе всі витрати, пов’язані із заміною товару неналежної якості. Якщо Учасник відмовляється від заміни неякісного товару, Замовник вимушений буде відмовитись від подальшого отримання такого товару шляхом укладання додаткової угоди на розірвання договору.

 

Склад конкурсної пропозиції:

 • пропозиція Учасника Закупівлі у формі комерційної пропозиції, рахунку або офіційного листа;
 • документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;
 • документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, право на здійснення підприємницької діяльності;
 • копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
 • копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності;
 • копія довідки з податкового органу про систему оподаткування;
 • копія ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

 

Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, які, на Вашу думку можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи, тощо).

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно усі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Конкурсна пропозиція складається українською мовою. У разі надання Учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений підписом Учасника торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника).

 

Посадова особа Організатора, уповноважена здійснювати зв'язок з постачальниками: фахівць із закупівель, Курпа Микита Валерійович, тел. 096-20-13-806, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.     

 

    

Правила оформлення у конкурсної пропозиції учасника.

 1. Учасники мають подавати офіційні пропозиції у конверті завізованому підписом та печаткою учасника особисто або поштою або кур’єром за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а оф4, з 10-00 до 16-00 за київським часом в робочі дні.

Або на електронну пошту.

 1. Всі копії будь-яких документів що включаються в конкурсну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом Учасника, печаткою або підписом уповноваженої особи. До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати конкурсну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 2. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе Учасник.
 4. Конкурсна пропозиція Учасника має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркірований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із змістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 5. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття тендерних пропозицій, такі тендерні пропозиції розглядатися не будуть.
 6. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників.
 • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників «22» січня 2024 року до 16.00 за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів:

       Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні.

       З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

       Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях.

       Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою, або мобільним зв’язком.

 

 

Додаток 1

до закупівлі наборів для творчості  для дітей дошкільного віку

від 15.01.2024р.

 

 

 

Зображення лого (розмір 10*10см)

для нанесення на дитячому рюкзаку *

 

 

*для ознайомлення

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"