Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуги з встановлення відеоспостереження.

 

  Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуги з  встановлення відеоспостереження.

 

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля необхідна в рамках реалізації проєкту Закупівля необхідна в рамках реалізації проекту «Безпечні школи на півночі України» суб-договір №18196 від 15 січня 2024 з Представництвом Сейв зе Чілдрен Інтернешил в Україні.

 

Назва предмета закупівлі

 

Послуги з  встановлення відеоспостереження згідно дефектів актів (додаються) за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1o-ADd67hgOUoHXC2dV5u2aLoxpXr-fJN?usp=sharing

 

 1. Ніжинська гімназія №9, Ніжинської міської ради Чернігівської області за адресою м.Ніжин, вулиця Шевченка, 103.
 2. Ніжинської гімназії №10, Ніжинської міської ради Чернігівської області за адресою м. Ніжин, вулиця Станіслава Прощенка, 54.

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

          Обов’язкові технічні вимоги до постачальника послуг:

 • Вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.
 • Валютою тендерної пропозиції є національна валюта Замовника – гривня.
 • У разі якщо Учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий Учасник зазначає ціну пропозиції в електронній системі закупівель у валюті – гривня.
 • Учасник визначає ціни на товари, роботи, послуги, які він пропонує поставити, надати, виконати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.
 • Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою.
 • Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
 • У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або завірений нотаріально, на розсуд учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

 

Строк виконання робіт - до 30 листопада 2023 року.

 

Склад конкурсної пропозиції

 

 • Копія Статуту або іншого установчого документу, з відміткою про державну реєстрацію.
 • Копія відомостей з ЄДРПОУ (для юридичних осіб).
 • Копія свідоцтва або копія Витягу про реєстрацію платника податку на додану вартість, копія свідоцтва або копія Витягу про право сплати єдиного податку, копія довідки про взяття на облік платника податку.
 • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб).
 • Копія паспорту (для фізичних осіб).
 • Документ, яким визначено право підпису договорів керівником/уповноваженою особою (виписка з протоколу зборів засновників або його копія, копія наказу про призначення, копія паспорту керівника, довіреність або інші документи).

для фізичної особи, у тому числі фізичної особи-підприємця: не вимагається.

 • Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, який отриманий в поточному році до дати оголошення даної закупівлі .
 • Розрахунок Договірної Ціни.

 

Посадова особа Організатора: уповноважена здійснювати зв'язок з фахівцем із закупівель, Роянова Ольга Ігорівна, тел.097-023-46-75, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Правила оформлення у конкурсної пропозиції учасника.

 

 1. Учасники мають подавати офіційні пропозиції у конверті завізованому підписом та печаткою учасника особисто або поштою або кур’єром за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а оф4, з 10-00 до 16-00 за київським часом в робочі дні. Або на електрону пошту.
 2. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе Учасник.
 4. Конкурсна пропозиція Учасника має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркірований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із змістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 5. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття тендерних пропозицій, такі тендерні пропозиції розглядатися не будуть.
 6. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників.
 • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється.
 • У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
 • Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників «7» травня 2024 року до 16.00 за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів:

       Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні.

       З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

       Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях.

       Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою, або мобільним зв’язком.

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"