Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю меблів та обладнання.

  Громадська організація «Істок» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю меблів та обладнання.

 

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля необхідна в рамках реалізації проєкту «Покращення майбутнього Миколаєва-розширення можливостей стійких громад, сімей та громадянського суспільства для відбудови та відновлення» DANIDA суб-договір № 18145 від 01 січня 2024 року з Представництвом Сейв зе Чілдрен Інтернешил в Україні.

 

Назва предмета закупівлі

Закупівля меблів та обладнання

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

 • Вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.
 • Валютою тендерної пропозиції є національна валюта Замовника – гривня.
 • У разі якщо Учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий Учасник зазначає ціну пропозиції в електронній системі закупівель у валюті – гривня.
 • Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою.
 • Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
 • У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або завірений нотаріально, на розсуд учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

 

ОБОВ’ЯЗКОВІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

 • Учасник поданням своєї цінової пропозиції підтверджує, що Товари, які постачаються, не перебували в експлуатації, термін та умови їх зберігання не порушені.
 • Ціна за одиницю Товару повинна бути сформована з урахуванням витрат на завантаження, розвантаження, занесення, складання, транспортних витрат до місця поставки та інших витрат.
 • Товари постачаються/виготовляються з урахуванням вимог Замовника щодо дизайну, кольору та форми кожної одиниці.
 • Всі Товари повинні мати високу надійність і безпеку в процесі експлуатації.
 • Постачальник повинен надати відповідні сертифікати якості та гігієнічні висновки Державної санітарно-епідеміологічної служби щодо відповідності діючим санітарним нормам.

Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки.

 

Строк постачання, збирання – до 30 вересня 2024 року, але не пізніше 10 днів з моменту отримання Заявки від Замовника.

Місце та адреса доставки:

 1. Україна, Миколаївська область, Веселинівський район, смт Токарівка, с.Михайлівка, вул. Черьомушкіна, 1-А, Михайлівська гімназія Веселинівської селищної ради Миколаївської області.о
 2. Україна, Миколаївська область, м.Первомайськ, вул. Лейтенанта Шмідта, 25, Первомайська гімназія №1 Первомайської міської ради Миколаїввської області
 3. Україна, Миколаївська область, м.Южноукраїнськ, б-р Мрій, 8, Южноукраїнський ліцей №1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради Миколаївської області
 4. Україна, Миколаївська область, м.Южноукраїнськ, б-р Квітковий, 5, Южноукраїнський ліцей №3 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області
 5. Україна, Миколаївська область, Доманівський район, смт Доманівка, вул. Центральна, 85, Ліцей "Успіх" Доманівської селищної ради Миколаївської області
 6. Україна, Миколаївська область, Доманівський район, смт Доманівка, вул. Шкільна, 2, Ліцей "Перспектива" Доманівської селищної ради Миколаївської області
 7. Єланецький ліцей №1 Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області, Україна, Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, просп. Незалежності, 5.

СКЛАД КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 • Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, який отриманий в поточному році.
 • Копія свідоцтва або копія Витягу про реєстрацію платника податку.
 • Цінова пропозиція відповідно до технічних, якісних та кількісних характеристик закупівлі (Додаток 1 за посиланням нижче)

https://docs.google.com/document/d/1daOTJTFxENtblev71J-3EKVOqkhL6Yxf/edit?usp=drive_link&ouid=108959112751278856285&rtpof=true&sd=true

 

 

Посадова особа Організатора: уповноважена здійснювати зв'язок з фахівцем із закупівель, Курпа Микита Валерійович, тел. 096-20-13-806, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ У КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА

 

 1. Учасники мають подавати офіційні пропозиції у конверті завізованому підписом та печаткою учасника особисто або поштою або кур’єром за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а оф4, з 10-00 до 16-00 за київським часом в робочі дні, або електроною поштою.
 2. Всі копії будь-яких документів що включаються в конкурсну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом Учасника, печаткою або підписом уповноваженої особи. До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати конкурсну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе Учасник.
 5. Конкурсна пропозиція Учасника має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркірований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із змістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 6. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття тендерних пропозицій, такі тендерні пропозиції розглядатися не будуть.
 7. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників.
 • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється.
 • У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
 • Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників «07» травня 2024 року до 17.00 за київським часом.

 

МЕТОДИКА ОБРАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ:

       Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні.

       З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

       Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях.

       Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою, або мобільним зв’язком.

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"