Шлях до безпеки: Ініціативи учнів Миколаївщини.

Кожен тиждень мобільні бригади Миколаївщини разом з учасниками КБШ активно працюють над тим, щоб забезпечити безпечний простір для учнів навчальних закладів.

Завдяки ініціативності та активності учасників комітетів, була проведена плідна робота над планами безпеки шкіл. Діти, за підтримки фасилітаторів, розглядали ризики, на які можуть наражатися учні школи, та пропонували варіанти вирішення проблем.

 У Доманівському ліцеї «Успіх» для забезпечення безпечного пересування на території закладу та інформування учнів про можливу небезпеку встановили попереджувальні знаки навколо старого басейну, який поки немає можливості відновити. Діти використали червону стрічку та таблички, щоб промаркувати зону.

 У Первомайській гімназії, завдяки активності учнів разом з фасилітаторами комітет безпеки школи зміг додати затишку до атмосфери закладу, прикрасивши перший поверх чудовою арочною фотозоною, яку діти залюбки використовували на святі останнього дзвоника.

Працюємо та сміливо йдемо до своїх цілей.

Тренінги проводились в рамках проєкту «Покращення майбутнього Миколаєва - розширення можливостей стійких громад, сімей та громадянського суспільства для відбудови та відновлення» у партнерстві з Save the Children та за фінансуванням DANIDA.

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"