Mобільна команда фасилітаторів Громадського Центру «Простір, дружній до дітей, молоді та сімей» на Львівщині працює неустанно.

Mобільна команда фасилітаторів Громадського Центру «Простір, дружній до дітей, молоді та сімей» на Львівщині працює неустанно, і сьогодні ми хочемо детальніше розповісти про впровадження програми HEART.
 
 
 
Програма HEART - це творчий підхід до надання психосоціальної підтримки дітям, які постраждали внаслідок серйозного або хронічного стресу. Завдяки використанню мистецтва, HEART допомагає дітям виразити та зрозуміти свої почуття, пов’язані з їхнім досвідом.
 
Заняття розпочинається зі знайомства за допомогою м’якої іграшки, що знімає початкове напруження та сприяє відкритості дітей. Руханка додає енергії та активності, знімає емоційне напруження та готує учасників до наступних вправ.
 
Частина заняття включає вправи на релаксацію та саморегуляцію, навчання дітей глибокому диханню та чергуванню напруження і розслаблення м’язів. Вправа на контроль голосу допомагає дітям опанувати регулювання гучності та інтонації, що сприяє емоційній саморегуляції та покращенню комунікативних навичок.
 
 Вправа «Хор тварин» додає елемент гри та творчості: діти імітують звуки різних тварин. Ця вправа сприяє емоційній саморегуляції та покращенню комунікативних навичок, оскільки діти навчаються виражати себе через звуки та інтонації.
 
 Після виконання всіх вправ діти мають можливість відпочити під час коротких перерв.

Ми пишаємося нашою роботою та продовжуємо підтримувати дітей у цей складний час.

Заняття проводяться за підтримки Міжнародної гуманітарної організації Save the Children за фінансуванням донора H&M у рамках проєкту "Поліпшення благополуччя та стійкості постраждалих дітей і громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психічного здоров’я та психосоціальної підтримки".

Україна 

Адреса офісів:

 

Київський регіон: м. Київ, вул. Шота Руставелі 15а

Тел: +380-677-67-70-42

 

       Закарпатський регіон: м. Мукачево

Тел: +380-994-95-44-76

 

e-mail : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Copyright © Общественная организация "Исток"